» Bądź na bieżąco
  • slideshow_1
  • slideshow_2
  • slideshow_3

Oferta indywidualna

Szeroka oferta diet oraz badań przeznaczona dla osób zainteresowanych zdrowym trybem życia.

Konsultacje dietetyczne

line

Pierwsza wizyta:

czas trwania: ~1,5h line

Poradnictwo żywieniowe obejmujące jednorazowe spotkanie z klientem; przekazanie specjalistycznej wiedzy i odpowiedzi na pytania klienta. Zebranie wywiadu żywieniowego. Pierwsza wizyta obejmuje również analizę składu ciała metodą BIA GRATIS.

line

Wizyty kontrolne:

line

Jednorazowa konsultacja dietetyczna połączona z pomiarem składu ciała metodą BIA, wywiadem żywieniowym oraz analizą dotychczasowych efektów i aktualizacją jadłospisu.

line

UWAGA - w trakcie każdej wizyty wykonujemy analizę składu ciała (BIA) GRATIS !!!

Jeżeli chcesz więcej doowiedzieć się na temat tego badania kliknij tutaj.

konsultacja dietetyczne

Analiza składu ciała (BIA)

line

Pomiar poziomu tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, gęstości mineralnej kośćca, nawodnienia ciała oraz metabolizmu. Sprawdzenie stanu ogólnego zdrowia organizmu i ustalenie kierunku terapii prozdrowotnej.

BIA

Przygotowanie zaleceń pisemnych

odnośnie żywiania w konkretnej chorobie, sporcie, ciąży i laktacji

line

Dokładne zalecenia - co można, czego należy unikać, a co spożywać w rozsądnych ilościach w przypadku konkretnej choroby, ciąży, karmieniu piersią, wprowadzania pokarmów niemowlętom, żywienia w wybranych dyscyplinach sportowych, alergiach i nietolerancjach.

zalecenia pisemne

Indywidualny jadłospis

- tygodniowy

line

Opracowanie indywidualnego, odpowiedniego do potrzeb klienta 7 dniowego jadłospisu z dodatkowymi zaleceniami i wskazówkami.

jadłospis indywidualny

Indywidualny jadłospis

- dwutygodniowy

line

Opracowanie indywidualnego, odpowiedniego do potrzeb klienta 14 dniowego jadłospisu z dodatkowymi zaleceniami i wskazówkami.

jadłospis indywidualny - dwutygodniowy

Program racjonalizacji żywienia

- 4 spotkania

line czas trwania: 2 miesiące + 4xBIA line

Chcesz nauczyć się zdrowego odżywiania? Nie wiesz jakie posiłki wybierać? Twoim celem jest zrzucić kilka kilogramów i czuć się lepiej? Popracuj nad swoim metabolizmem z nami!

program racjonalizacji żywienia

Program redukcji masy ciała

- 4 spotkania

line czas trwania: 2 miesiące + 4xBIA + jadłospis 1 tydzień line

Opracowanie indywidualnego, odpowiedniego do potrzeb klienta 7 dniowego jadłospisu z dodatkowymi zaleceniami i wskazówkami. Pokazujemy również atrakcyjne metody aktywnego spędzenia czasu. Na każdym spotkaniu wykonywana jest analiza skladu ciała (BIA).

redukcja masy ciała

Wykonanie testu

na nietolerancje pokarmowe

Food Detective®

line

Test Food Detective, na podstawie próbki krwi pobranej z palca, pozwala określić produkty pokarmowe powodujące nadprodukcję przeciwciał‚ typu IgG. Można go przeprowadzić samodzielnie w domu. Wyniki testu mogą być podstawą do dostosowania diety. Test bada reakcje organizmu na 59 produktów żywnościowych podzielonych na 46 grup.

food detective

Test GenodietSlim®

- ochudzanie oparte na osobistym DNA

line

GENODIET SLIM identyfikując różne warianty kodu DNA, które wpływają na naszą zdolność przetwarzania tłuszczów i cukrów, pozwala na wykrycie produktów spożywczych sprzyjających osiągnięciu optymalnej wagi. To umożliwia ułożenie planu odżywiania dopasowanego do indywidualnych wyników, który pomoże utrzymać odpowiednią dla naszego organizmu masę ciała.

GenodietSlim

Test Genodiet Completo®

- prewencja zdrowia oparta

na osobistym DNA

line

GENODIET COMPLETO pozwala lekarzowi specjaliście (a także dietetykowi, trenerowi czy rehabilitantowi) tak dostosować indywidualne diety i tryb życia, by zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym, wynikającym z uwarunkowań genetycznych, jakie zapisane są w naszym DNA.

Genodiet Completo

e-Porady

line

Cenne porady dietetyka bez wychodzenia z domu! Nie zależnie od tego gdzie mieszkasz pisz do nas śmiało a my postaramy się pomóc!

e-porady

forever living products

W poradni mogą też Państwo zamówić miąższ aloesowy do picia, suplementy diety oraz kosmetyki naturalne i mineralne firmy Forever Living Products.
Honorujemy karty: