» Bądź na bieżąco
  • slideshow_1
  • slideshow_2
  • slideshow_3

O Poradni

Julita Dudicz - Dietetyk

mgr inż. Julita Dudicz - Dietetyk

Wykształcenie:

2006 - 2010

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
w Warszawie

  • Kierunek: Technologia Żywności i Żywienie Człowieka
  • Specjalizacja: Dietetyka i Nauki Konsumenckie

Kim jestem:

Dietetyk z pasji i zawodu, promotor zdrowia, szkoleniowiec, zdecydowany zwolennik prowadzenia dietetycznego bez liczenia kalorii. Motywacja i pomoc w budowaniu wewnętrznej silnej woli to według mnie podstawa sukcesu!

Zdrowym stylem życia interesuję się od zawsze, a przygodę z dietetyką rozpoczęłam w 2006 roku. Własną poradnię dietetyczną otworzyłam w na początku roku 2012.

Doświadczenie zawodowe:

Posiadam certyikaty w dziedzinie diagnostyki nietolerancji i alergii pokarmowych, prowadzenia żywieniowego pacjentów z celiaką oraz odbyłam kurs z leczenia żywieniowego dla zespołów żywieniowych, również zakończony certyfikatem.

Aktywnie wspieram diabetyków. Specjalizuję się także żywieniem w sporcie.

Biorę również udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Śniadaniowa klasa", prowadząc spotkania, wykłady oraz przygotowując materiały prasowe i jadłospisy na potrzeby realizacji projektu w województwie podlaskim. Od 2 lat odpowiadam też za wykłady dla młodych sportowców w projekcie "Śniadaniowa drużyna".

Uczestniczę również w ogólnopolskiej kampanii "Obniżamy cholesterol ze smakiem".

Zapraszam na konsultacje także młode mamy lub panie planujące ciążę, w jej trakcie lub okresie laktacji - pomogę wrócić do formy oraz podpowiem jak żywic niemowlę i starsze dzieci.

pattern

Czym się zajmuje ?

Julita Dudicz - zdjęcia z imprez

Współpracowałam m.in. z:

Zapraszam do zapoznania się z ofertą poradni :)

Honorujemy karty: